Zobacz inne numery(99+)Źródło informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik skierowany do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe dla firm decyzje oraz wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z finansami.Prenumeruj
„Ja lubię słuchać tego, co mówią sami wybitni przywódcy. Dominika Bettman jest taką osobą – z ogromną praktyczną wiedzą o biznesie, ale też nadzwyczajną umiejętnością przekładania jej na język szczere...
Zobacz inne numery(7)Dwumiesięcznik o tematyce prawno-biznesowej. Dla przedsiębiorczych i kreatywnych. Po całym dniu pracy – prócz wiedzy i skuteczności, oferuje światowe życie, luksus, odrobinę humoru i relaksu.
Ekonomia dla najmłodszych… to nie jest zapowiedź kolejnego horroru edukacyjnego, ale kapitalnie napisanej bajki, która uczy nader praktycznych umiejętności. Wszak Grzegorz Kasdepke nigdy nie zawodzi!
Zobacz inne numery(19)Miesięcznik społeczno-gospodarczy. Publicystyka, reportaż, rozmowy, dyskusje, felietony – wszystko na temat rynku dłużnego w Polsce.
Zobacz inne numery(40)Renomowane czasopismo poświęcone nauce i potrzebom życia założone w 1900 roku. Wydawane jest staraniem Komitetu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
Zobacz inne numery(21)Kwartalnik kulturalno-społeczno-polityczny. Czasopismo opiniotwórcze z długoletnią tradycją, wydawane pod nazwą „Res Publica” w latach 1979-81 i 1987-92, a od 1992 r. jako „Res Publica Nowa”.
Zobacz inne numery(10)Jedno z nielicznych w kraju wydawnictw ciągłych, koncentrujących uwagę na problematyce wspólnej dla środowisk ekonomicznych i prawniczych.
Zobacz inne numery(20)Kwartalnik naukowy poświęcony szeroko rozumianym przestrzennym uwarunkowaniom rozwoju kraju, układom regionalnym i lokalnym, rozbudowie miast i metropolii, ujmowanym w perspektywie międzynarodowej.
Opracowanie przygotowane przez prawników dla przedsiębiorców. Omawia przepisy ustawy o obligacjach z dnia 1 lipca 2015 roku. Zawiera analizę przepisów i wskazówki dotyczące dokumentacji emisyjnej.
Próba odpowiedzi na pytanie: dlaczego stagnacja gospodarcza rozwiniętych gospodarek sięga poza system finansowy, poparta propozycją wprowadzenia nowego, dwustrumieniowego modelu emisji pieniądza.