Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w podwójnej roli – autora i lektora, czyli dwa razy większa przyjemność z poszukiwania odpowiedzi na pytanie, skąd się biorą Niedźwiedzie.
Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w szczerej, chwilami bolesnej, ale zazwyczaj pogodnej i zabawnej książce, która wyjaśnia, skąd się biorą Niedźwiedzie.
Zbiór zabawnych anegdot o znanych dziennikarzach – polskich i zagranicznych, tych, których widzowie i czytelnicy kochają, i tych, lubianych trochę mniej.
Zbiór artykułów, w których rozważana jest rola psychologii w kontekście kontaktu człowieka z mediami – głównie telewizją i internetem – oraz nowymi technologiami.
Kapitalna pomoc dla wszystkich, którzy są zainteresowani poprawą swoich umiejętności w zakresie wygłaszania publicznych przemówień, prezentowania własnych idei oraz przekonywania do swoich racji.
Nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy są zainteresowani poprawą swoich umiejętności w zakresie wygłaszania publicznych przemówień, prezentowania własnych idei oraz przekonywania do swoich racji.
Poradnik dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Jego autor Michael Böhm, znawca marketingu niskobudżetowego, udziela porad, jak przy niewielkim kapitale osiągnąć sukces.
Opracowanie poruszające dwie istotne kwestie, które pojawiają się w przekazach medialnych: przemocy w telewizji i oddziaływania tego zjawiska na odbiorcę oraz często podejmowanego tematu zdrowia.
Kolejne – czwarte już – uzupełnione i rozszerzone wydanie książki, która jest kompendium wiedzy o dziennikarstwie i mediach, przydatnym zarówno studentom, jak i praktykom.
Miejsce faktów zajmują faktoidy, a opinia publiczna jest fantomem wywoływanym przez sondaże publikowane w mediach – książka Zbigniewa Bauera rejestruje zmiany zachodzące w dziedzinie dziennikarstwa.
Słownik stanowi pierwsze naukowe opracowanie terminów medialnych na gruncie polskim. Jest nieocenionym źródłem wiedzy zarówno dla studentów nauk humanistycznych, jak i dla praktyków.
Monografia dotycząca realiów i możliwości wykorzystania mediów w polskich szkołach, a także ich roli w procesie edukacyjnym i wychowawczym dzieci i młodzieży.