Robi się ostro. To interesujące Niedyskrecje parlamentarne Obraz tygodnia Info radar 3 pytania, 3 uniki Ostatni chrześcijanie Polska pachnąca żywicą Tabułamacz, czyli odkłamywanie świata Jako pierwsi ujawniliśmy aferę Rywina Elektryzująca szansa Czaputowicz i niemieckie obawy Czas skończyć z bandycką zmową PiS idzie po centum USA i NATO w odwrocie? Jak służby reprywatyzowały Warszawę Aborcyjne piekło opozycji Dzieci są (nie)ważne Najpierw psychoterapia Zaliczyć Rysy i spadać do wozu Ostatnie takie Okopy Świętej Trójcy Wielkie zbawianie bankrutów Zarobić na „Koronie królów” Hossa Bessa Sztuczna inteligencja tuż-tuż Królestwo za konia Parada słabnących liderów Gang Malty Artyści na barykadzie Kazuar – przybysz z przeszłości Na zdrowie Szansa na dłuższe życie Kocham ludzi do przesady Wpiszcie do kalendarza! Spadające gwiazdy Wydarzenie Film Muzyka Książka Kalejdoskop Kulturalna trzynastka Instaczłowiek Strasburg, kobiety i sprawiedliwość (klimatyczna)
Wprost 4/2018 - O tytule
Ukazujący się od 1982 roku czołowy tygodnik społeczno-informacyjny. Bezkompromisowy i bezpruderyjny, słynie z odwagi podejmowania trudnych, kontrowersyjnych tematów. Znany też z oryginalnych okładek.
„Wprost” jest najczęściej cytowanym i najbardziej opiniotwórczym polskim tygodnikiem. Według Instytutu Monitorowania Mediów prowadzącego badanie dotyczące ustalenia najbardziej wpływowego medium dekady, „Wprost” zajął pierwsze miejsce wśród tygodników ukazujących się na naszym rynku prasy. Tygodnik „Wprost” od 1991 roku przyznaje najbardziej prestiżowe w Polsce wyróżnienie o charakterze społeczno-politycznym Człowiek Roku „Wprost”. Laureatami tej nagrody są prezydenci i premierzy RP, politycy, nobliści, a także osobistości ze świata.